W ramach swojej działalności zajmujemy się udostępnianiem Internetu.
Nadzorujemy sieć osiedlową Ethernet (sieć przewodową) na osiedlu Beskidzkim w Suchej Beskidzkiej oraz bezprzewodową TDINFO, INFOTECH, która ma w swoim zasięgu znaczną część miasta. Zapewniamy pewny dostęp do Internetu o prędkości 1 - 4 Mbps.

Przygotowujemy i realizujemy projekty dostępu do Internetu dla szkół, firm i indywidualnych klientów. Wykonaliśmy i zarządzamy stronami, np.:

Realizujemy projekty stron internetowych wg ustaleń z klientami. 
Dbamy przede wszystkim aby była czytelna, i przejrzysta (mile widziana zgodność z W3C). Nawigacja powinna być intuicyjna aby umożliwić szybkie odnalezienie materiałów, których potencjalny klient poszukuje. Należy pamiętać, że większość ludzi to wzrokowcy. Zwracają szczególną uwagę na kolorowe nagłówki, obrazy, ruchome grafiki. Ale pamiętajmy - co za dużo to niezdrowo. Zbytni przesyt też na dobre nie wychodzi. Unikajmy więc krzykliwych kolorów i nadmiaru grafik. Nie należy też przesadzać z nadmiarem tekstu. Informacje powinny być konkretne i na temat.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę fotograficzną. Wykonujemy na potrzeby projektu profesjonalne zdjęcia, lub korzystamy z prac fotograficznych zleceniodawcy.